Veri Depolama

Gelişen elektronik ticaret alanı ve değişen müşteri talepleri nedeniyle şirketler önemli ve zorlayıcı değişimler yaşadı. Bu durum, yeni ve bilgi yönetimi araçlarını zorunlu kılıyor. Kapsamlı bilgi yönetimi çözümleri ile birden çok sunucuyu, uygulamayı ve işletim sistemini destekleyen kurumsal depolama sistemleri önümüzdeki dönemde şirketlerin bilgi gereksinimlerini destekleyebilecek etkili bir yol sunuyor. Veri depolama ağları yeni ağ sistemleri dünyasında, şirketlerin bilgi sunma gereksinimlerini karşılayabilcek en uygun çözüm olarak ortaya sunuyor.

Gelişen bir teknoloji olan veri depolama ağları kurumlara çok kısa sürede faydalar sağlıyor. Veri depolama ağları depolama konsolidasyonu, sunucu konsolidasyonu ve kesintisiz yedeklemeyi kolaylaştırırken eski teknolajilerin mesafe ile kısıtlamalarını ortadan kaldırıyor. Buna ek olarak, veri depolama ağları eski teknolojilere oranla oldukça yüksek uygulama performansı sunuyor.

Çözümler, bunlara ek olarak hata girme, veri güvenliği ve performans yönetimi alanlarında yötetim olanaklarıda sunmalıdır. Otomatik yük dengeleme ve veri yolu yedeklemesi, depolama yöneticilerinin yönetim gereksinimlerini azaltır.


Yedekleme çözümleri donanım , yazılım ve servis olmak üzere bütünleşik çözümlerdir.

Adres : Fulya Mh. Fulya Caddesi No 45/3 Şişli- İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 272 35 35
Faks : +90 (212) 213 62 88
E-Posta : info@bilnet.gen.tr

© Copyright 2021 Bilnet Bilgisayar

TeamViewer Quick Support