Sunucu Network

Lan Çözümleri
Bilnet, yerel ağ üzerindeki tüm bileşenlerin birbirleriyle entegre olduğu güvenilir, performaslı ve kesintisiz yapılar kurmayı ilke edinmiştir. En alt katmandan yukarya kadar, çok çeşitli üreticilerin ürünlerini uyumlu bir şekilde bir araya getirerek; maksimum verimlilik sağlayan ideal çözümler geliştirmektedir.

İletişim ağ üzerinde birbirleriyle daha çok haberleşen kullanıcı grupları için sanal ağlar (VLAN), sunucu bağlantılarının, daha çok bant genişliği ile ve yedekli olarak gerçekleştirilebilmesi, yük paylaşımı yapılabilen parelel hatlar, ayrıca; yedekleme sistemleri ve felaket durumlarında on-line devreye girebilecek kesintisiz sistemler kurmak bu çözümlerden bazılarıdır.

Wan Çözümleri

Bilnet Bilgisayar, büyük ve yaygın firmalara, farklı coğrafi bölgelerde yer alan ofisleri arasındaki haberleşmeyi hem teknik hemde finansal açıdan en etkin biçimde gerçikleştirebilecekleri çözümleri sunmaktadır.Geniş alan ağlarını (WAN) routing ve switching yöntemleriyle gerçekleştirmek, bu çözümlerin bir kısmını oluşturur.

Adres : Fulya Mh. Fulya Caddesi No 45/3 Şişli- İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 272 35 35
Faks : +90 (212) 213 62 88
E-Posta : info@bilnet.gen.tr

© Copyright 2021 Bilnet Bilgisayar

TeamViewer Quick Support