Garanti Hizmetleri

BİLNET BİLGİSAYAR İLETİŞİM HİZMETLERİ olarak dünyanın saygın ve tanınmış markaları ile yapmış olduğumuz sözleşmeler ile, satılan ürünlerin garanti süresi içerisinde bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.Yerinde ve ofislerimizde vermiş olduğumuz bakım onarım hizmetlerinin yanı sıra Türkiyegeneline yayılmış anlaşmalı Çözüm Ortağı firmalarımız ile de Garanti Hizmetlerinigerçekleştirmekteyiz.

Garanti Süresince Bakım Onarım Hizmeti alabileceğiniz ürünler :
IBM / Lenovo : Kişisel Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, İntel Serverlar,
HP : Kişisel Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar,
OKİ : Matriks ve Lazer Yazıcılar
Lexmark : Lazer, Matriks ve Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Garanti hizmetleri, üretici firmaların yetkilendirdiği sertifikalı teknik personelimiztarafından , gerçekleştirilmektedir. Personelin eğitimleri, yeni ürün duyurularıyapıldığında üretici firmaların uzman kadroları tarafından sağlanmaktadır.

GarantiHizmetleri üreticilerin firmaların ve Sanayi Bakanlığının belirlemiş olduğu kriterlerçerçevesinde yürütülmektedir.

Genişletilmiş Garanti Hizmetleri: Standart garantihizmetleri kapsamında bulunmayan, ancak müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını karşılayabilmekamacı ile verilen ek hizmetleri kapsar.

Standart garanti hizmetinde 5 gün 8 saat,yani iş günü ve çalışma saatlerinde, genellikle çağrı alımını takip eden iş günümüdahale önerilmesine rağmen, müşterilerimizin gereksinimi; farklı zaman dilimlerinde,çok daha hızlı sürelerde müdahale ve onarımı gerekli kılmaktadır.

Ayrıca, üreticifirmalar tarafından verilen garanti hizmeti ve desteği sadece donanım hizmetlerinikapsadığından yazılım sorunlarına karşı bir garanti, bir koruma yoktur. Bu nedenle,genişletilmiş garanti hizmetleri vererek müşterilerimizin ihtiyaçları daha hızlıve tam olarak karşılanmaktadır.

Genişletilmiş garanti hizmetlerinde, tamamen müşteriihtiyacı ve talepleri doğrultusunda sözleşme yapılarak hizmet gerçekleştirilir.Hizmet 7 gün 24 saat, yerinde sürekli eleman, telefon desteği de olmak üzere birçok alternatiften oluşmaktadır.

Adres : Fulya Mh. Fulya Caddesi No 45/3 Şişli- İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 272 35 35
Faks : +90 (212) 213 62 88
E-Posta : info@bilnet.gen.tr

© Copyright 2021 Bilnet Bilgisayar

TeamViewer Quick Support