Mobil Çözümler

Değişen piyasa şartları nedeniyle firmalar, ofis dışında bulunan kurum çalışanlarıveya kurum müşterileri ile her yerden, her zaman, her türlü mobil araç ve platformüstünden, çift yönlü veri akışı sağlama ihtiyacını hissetmektedir.

Yine kurum çalışanları veya kurum müşterilerine, aynı koşullarda, istedikleri bilgiyeve veriye ulaşabilme imkânı verilmesi gerekmektedir. Mobil teknolojileri ile şirketmerkezindeki kurumsal kaynak planlaması, müşteri ilişkileri yönetimi programlarıve diğer sistemlerle çift yönlü iletişim sağlamak mümkün olmaktadır.

Böylece kurumlar mobil portalları üzerinden kurumun ticari uygulamalarındaki bilgilereulaşabilmekte ve mobil olarak sipariş toplama, sıcak satış, müşteri takibi, anket,tahsilat, teknik servis otomasyonu gibi işlevleri yerine getirebilmektedir.

Önümüzdeki beş yıl içerisinde, iş uygulamalarının %80' inin kablosuz cihazlar içingeliştirileceği gerçeğini göz önünde bulunduracak olursak, firmaların mobil iş uygulamalarınaolan gereksinimini belirleyen faktörler oldukça önem taşımaktadır.

Gelişen global ekonomi içerisinde, firmaların müşterileri, tedarikçileri ve iş ortaklarıile daha güçlü işbirliği kurabilmeleri, işletme giderlerinin (seyahat, telefon..)düşürülmesi, mobil cihazlardaki ucuz ma-liyet ve kablosuz internet bağlantısı gibifaktörler mobil iş uygulamalarının hızlı gelişimini etkileyen unsurların en başındayer almaktadır. Destek A.Ş. Mobil çözümlerinde, dünya markaları ve güvenilir işortakları ile sektörde öne çıkan şirketlerden birisidir.

Adres : Fulya Mh. Fulya Caddesi No 45/3 Şişli- İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 272 35 35
Faks : +90 (212) 213 62 88
E-Posta : info@bilnet.gen.tr

© Copyright 2021 Bilnet Bilgisayar

TeamViewer Quick Support