Sistem Güvenliği

Bilnet Bilgisayar, sistem, veri güvenliği ve denetim konusunda uzman bilgisayar ve elektronik mühendislerinden olusan ekibi ile size veri güvenliği konusunda destek vermeye hazırdır.

Bu çalışmalar çok ciddi uzmanlık gerektiren, buna karşilık kurumunuzu güvenceye alacak, ve gerek danışmalık gerekse yazılım / dananım maliyeti çok yüksek olmayan çalışmalardır.

Uzaktan firewall'unuzun durumunu, notları ve olası saldırıları gözleyebiliriz. Buhizmetimiz sayesinde saldırıların geri püskürtülmesi ve saldırganların bezdirilmesi sağlanır. Böylece saldırgan, sitenizin sürekli denetlendiğini ve korunduğunu görecektir.


Tüm not dosyalarının incelenerek saldırıları bulma, izleme, kaydetme ve karşı önlemler almaya yönelik, caydırıcı çalışmalarımız sonunucunda network ortamına yönelik saldırılar engellenir.

Mevcut ve yeni projelerinizde sistem değişikliklerinizde, alt yapı ve yazılım güncelleme faliyetlerinizde sizin yanınızda olarak çalikmalarımızın güvenli ortamda sürdürülmesi ve hayata geçirilmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

Adres : Fulya Mh. Fulya Caddesi No 45/3 Şişli- İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 272 35 35
Faks : +90 (212) 213 62 88
E-Posta : info@bilnet.gen.tr

© Copyright 2021 Bilnet Bilgisayar

TeamViewer Quick Support